Suplování:   Úterý 28.6.2016 (Lichý)

Nepřítomné třídy

0.

1.

2.

3.

4.

5.

6.

7.

8.

9.

1.A

 

TřP

TřP

TřP

TřP

         

1.B

 

TřP

TřP

TřP

TřP

         

1.C

 

TřP

TřP

TřP

TřP

         

1.D

 

TřP

TřP

TřP

TřP

         

2.B

 

TřP

TřP

TřP

TřP

         

2.C

 

TřP

TřP

TřP

TřP

         

2.D

 

V

V

V

V

V

       

2.A

 

V

V

V

V

V

       

3.A

 

TřP

TřP

TřP

TřP

         

3.B

 

TřP

TřP

TřP

TřP

         

3.C

 

TřP

TřP

TřP

TřP

         

3.D

 

TřP

TřP

TřP

TřP

         

4.A

 

TřP

TřP

TřP

TřP

         

4.B

 

TřP

TřP

TřP

TřP

         

4.C

 

TřP

TřP

TřP

TřP

         

4.D

 

TřP

TřP

TřP

TřP

         

5.A

 

TřP

TřP

TřP

TřP

         

5.B

 

TřP

TřP

TřP

TřP

         

5.C

 

TřP

TřP

TřP

TřP

         

6.A

 

TřP

TřP

TřP

TřP

TřP

       

6.B

 

TřP

TřP

TřP

TřP

TřP

       

6.C

 

TřP

TřP

TřP

TřP

TřP

       

7.A

 

TřP

TřP

TřP

TřP

TřP

       

7.B

 

SA

SA

SA

SA

SA

       

7.C

 

TřP

TřP

TřP

TřP

TřP

       

8.A

 

SA

SA

SA

SA

SA

       

8.B

 

SA

SA

SA

SA

SA

       

9.A

 

SA

SA

SA

SA

SA

       

9.B

 

SA

SA

SA

SA

SA

       

9.C

 

SA

SA

SA

SA

SA

       

Nepřítomní učitelé

0.

1.

2.

3.

4.

5.

6.

7.

8.

9.

Bílá Dana (DOH)

 

..

..

..

-

-

       

Brožová Iva (DOH)

 

..

..

..

..

..

       

Dandová Marie (DOH)

   

..

..

           

Doležalová Golisová Daniela (DOH)

 

..

..

..

-

         

Fišarová Gabriela (DOH)

 

..

..

-

..

..

       

Flusek Aleš (DOH)

 

..

..

..

..

..

       

Hartman Pavel (DOH)

 

..

-

-

-

..

..

     

Honzejková Iveta (DOH)

 

..

..

..

..

..

       

Jíšová Ivana (DOH)

 

..

..

..

..

..

       

Koky Lucie (DOH)

 

..

..

..

..

..

       

Košková Lucie (DOH)

 

..

..

..

-

         

Kotýnková Martina (DOH)

 

..

..

..

..

         

Krpatová Štěpánka (DOH)

 

..

..

..

..

         

Kunzová Lenka (DOH)

 

-

..

-

..

-

       

Marhoulová Jitka (DOH)

 

-

..

..

..

         

Nováková Jindra (DOH)

 

..

..

..

-

-

       

Pilařová Marta (DOH)

 

..

..

..

..

         

Pokorná Lucie (DOH)

 

..

..

-

..

         

Sládek Jan (DOH)

 

..

..

..

..

-

       

Svobodová Pavlína (DOH)

 

-

..

..

..

..

       

Svobodová Ilona (DOH)

 

..

-

..

-

..

..

     

Szelcsányiová Jana (DOH)

 

..

-

..

..

..

       

Šídlová Zuzana (DOH)

 

-

-

..

..

         

Šilhánová Daniela (DOH)

 

..

..

..

..

         

Šorfová Helena (DOH)

 

..

..

..

..

..

       

Truhlářová Iveta (DOH)

 

-

..

..

-

..

       

Vyletělová Věra (DOH)

 

..

..

-

..

         

Zelinková Alena (DOH)

 

..

-

-

..

..

       

Změny v rozvrzích tříd:

1.B

5.hod

Čj

S2

 

odpadá

 

(Hol)

1.C

5.hod

Čj

S2

 

odpadá

 

(Hor)

2.B

5.hod

Čj

S2

 

odpadá

 

(Šil)

3.A

5.hod

Tv

   

odpadá

 

(Jav)

3.B

5.hod

Čj

   

odpadá

 

(Mar)

3.C

5.hod

Čj

   

odpadá

 

(Pok)

3.D

5.hod

Čj

S1

 

odpadá

 

(Dol)

4.A

5.hod

Čj

   

odpadá

 

(Koš)

4.B

5.hod

Vl

   

odpadá

 

(Šo)

 

6.hod

Pří

   

odpadá

 

(Šíd)

4.C

5.hod

Tv

   

odpadá

 

(Kož)

 

6.hod

Vl

   

odpadá

 

(Šo)

4.D

5.hod

   

odpadá

 

(Vyl)

 

6.hod

Hv

   

odpadá

 

(Vyl)

5.A

5.hod

Čj

   

odpadá

 

(Jir)

 

6.hod

Tv

   

odpadá

 

(Bro)

5.B

5.hod

Vv

   

odpadá

 

(Bro)

 

6.hod

IaK

S2

 

odpadá

 

(Jir)

5.C

5.hod

M

   

odpadá

 

(Jíš)

 

6.hod

Hv

   

přesun >>

 

na 7.6. 1.hod

6.A

6.hod

Vv

   

odpadá

 

(Had)

6.B

6.hod

PaCh

S1

 

odpadá

 

(Fl)

 

6.hod

IaK

S2

 

odpadá

 

(Hrt)

6.C

6.hod

Vv

   

odpadá

 

(Kz)

 

7.hod

Vv

   

odpadá

 

(Kz)

 

8.hod

Th

   

odpadá

 

(Kz)

7.A

7.hod

Čj

   

odpadá

 

(Fš)

 

8.hod

Th

   

odpadá

 

(Fš)

7.B

6.hod

Z

   

odpadá

 

(Ha)

 

8.hod

Dite

   

odpadá

 

(Hrt)

7.C

6.hod

Z

   

odpadá

 

(SI)

 

8.hod

Th

   

odpadá

 

(Sz)

8.A

7.hod

Sp

   

odpadá

 

(No)

 

8.hod

Th

   

odpadá

 

(No)

8.B

6.hod

Z

   

odpadá

 

(SP)

 

8.hod

VkO

   

odpadá

 

(SP)

9.A

6.hod

Hv

   

odpadá

 

(Tru)

9.B

6.hod

VkO

   

odpadá

 

(Z)

9.C

6.hod

Ch

   

odpadá

 

(Bá)

 

8.hod

IaK

   

odpadá

 

(Had)

Pedagogický dohled u třídy:

2.B, 1.- 4. hod - Šilhánová Daniela

2.C, 1.- 4. hod - Kotýnková Martina

2.D, 1.- 5. hod - Koky Lucie

2.A, 1.- 5. hod - Honzejková Iveta

3.A, 1.- 4. hod - Vyletělová Věra

3.B, 1.- 4. hod - Marhoulová Jitka

3.C, 1.- 4. hod - Pokorná Lucie

3.D, 1.- 4. hod - Doležalová Golisová Daniela

4.A, 1.- 4. hod - Košková Lucie

4.B, 1.- 4. hod - Šídlová Zuzana

4.C, 1.- 4. hod - Krpatová Štěpánka

4.D, 1.- 4. hod - Pilařová Marta

5.A, 1.- 4. hod - Šorfová Helena

5.B, 1.- 4. hod - Brožová Iva

5.C, 1.- 4. hod - Jíšová Ivana

6.A, 1., 3.- 5. hod - Sládek Jan

6.A, 2. hod - Dandová Marie

6.B, 1.- 5. hod - Svobodová Ilona

6.C, 1.- 5. hod - Kunzová Lenka

7.A, 1.- 5. hod - Fišarová Gabriela

7.B, 1.- 5. hod - Bílá Dana

7.C, 1.- 5. hod - Szelcsányiová Jana

8.A, 1.- 5. hod - Nováková Jindra

8.B, 1.- 5. hod - Svobodová Pavlína

9.A, 1.- 5. hod - Truhlářová Iveta

9.B, 1.- 5. hod - Zelinková Alena

9.C, 1.- 5. hod - Flusek Aleš

 

 

Suplování:   Středa 29.6.2016 (Lichý)

Nepřítomné třídy

0.

1.

2.

3.

4.

5.

6.

7.

8.

9.

1.A

 

TřP

TřP

TřP

TřP

         

1.B

 

TřP

TřP

TřP

TřP

         

1.C

 

TřP

TřP

TřP

TřP

         

1.D

 

TřP

TřP

TřP

TřP

         

2.B

 

TřP

TřP

TřP

TřP

         

2.C

 

TřP

TřP

TřP

TřP

         

2.D

 

TřP

TřP

TřP

TřP

         

2.A

 

TřP

TřP

TřP

TřP

         

3.A

 

TřP

TřP

TřP

TřP

         

3.B

 

TřP

TřP

TřP

TřP

         

3.C

 

TřP

TřP

TřP

TřP

         

3.D

 

TřP

TřP

TřP

TřP

         

4.A

 

TřP

TřP

TřP

TřP

         

4.B

 

TřP

TřP

TřP

TřP

         

4.C

 

TřP

TřP

TřP

TřP

         

4.D

 

TřP

TřP

TřP

TřP

         

5.A

 

TřP

TřP

TřP

TřP

         

5.B

 

Vych

Vych

Vych

Vych

Vych

       

5.C

 

TřP

TřP

TřP

TřP

         

6.A

 

TřP

TřP

TřP

TřP

TřP

       

6.B

 

TřP

TřP

TřP

TřP

TřP

       

6.C

 

TřP

TřP

TřP

TřP

TřP

       

7.A

 

TřP

TřP

TřP

TřP

TřP

       

7.B

 

TřP

TřP

TřP

TřP

TřP

       

7.C

 

TřP

TřP

TřP

TřP

TřP

       

8.A

 

TřP

TřP

TřP

TřP

TřP

       

8.B

 

TřP

TřP

TřP

TřP

TřP

       

9.A

 

TřP

TřP

TřP

TřP

TřP

       

9.B

 

TřP

TřP

TřP

TřP

TřP

       

9.C

 

TřP

TřP

TřP

TřP

TřP

       

Nepřítomní učitelé

0.

1.

2.

3.

4.

5.

6.

7.

8.

9.

Bílá Dana (DOH)

 

..

..

..

-

-

       

Brožová Iva (DOH)

 

..

..

-

..

..

       

Dandová Marie (DOH)

   

..

             

Doležalová Golisová Daniela (DOH)

 

..

..

..

..

         

Fišarová Gabriela (DOH)

 

-

..

..

..

-

       

Flusek Aleš (J)

 

-

..

..

..

..

       

Hadrbolcová Zuzana (DOH)

 

..

..

-

           

Hartman Pavel (DOH)

 

..

-

-

..

..

       

Havlásek Jan (DOH)

     

..

           

Honzejková Iveta (DOH)

 

..

..

..

..

         

Javůrková Libuše (DOH)

 

-

-

..

..

         

Jiroušová Jana (DOH)

 

..

..

-

-

-

       

Jíšová Ivana (DOH)

 

-

..

-

..

..

       

Koky Lucie (DOH)

 

..

..

..

..

         

Košková Lucie (DOH)

 

..

..

..

..

         

Kotýnková Martina (DOH)

 

..

..

..

..

         

Krpatová Štěpánka (DOH)

 

..

..

..

..

         

Kunzová Lenka (DOH)

 

-

-

..

..

..

       

Marhoulová Jitka (DOH)

 

-

..

..

..

         

Nováková Jindra (DOH)

 

..

..

-

..

..

       

Pilařová Marta (DOH)

 

..

..

..

-

         

Pokorná Lucie (DOH)

 

..

..

..

..

         

Sládek Jan (DOH)

         

-

       

Svobodová Pavlína (DOH)

 

..

-

..

..

..

       

Svobodová Ilona (DOH)

 

..

..

-

..

..

       

Szelcsányiová Jana (DOH)

 

..

..

..

..

..

       

Šídlová Zuzana (DOH)

 

-

-

..

..

         

Šilhánová Daniela (DOH)

 

..

..

..

..

         

Tadlíková Monika (DOH)

       

-

         

Truhlářová Iveta (DOH)

 

-

-

..

..

..

       

Zelinková Alena (DOH)

 

-

..

..

..

-

       

Změny v rozvrzích tříd:

1.A

5.hod

M

S2

 

odpadá

 

(Dyt)

1.D

5.hod

M

S2

 

odpadá

 

(Sel)

2.B

5.hod

Hv

   

odpadá

 

(Šil)

2.D

5.hod

Tv

   

odpadá

 

(Kok)

2.A

5.hod

Tv

   

odpadá

 

(Hz)

3.A

5.hod

Čj

   

odpadá

 

(Jav)

3.B

5.hod

   

odpadá

 

(Mar)

3.C

5.hod

Čj

   

odpadá

 

(Pok)

3.D

5.hod

Prv

   

odpadá

 

(Vyl)

4.A

5.hod

Čj

   

odpadá

 

(Koš)

 

6.hod

IaK

S1

 

odpadá

 

(Ha)

4.B

5.hod

Vv

   

odpadá

 

(Šíd)

 

6.hod

Vv

   

odpadá

 

(Šíd)

4.C

5.hod

Vv

   

odpadá

 

(Krp)

 

6.hod

Vv

   

odpadá

 

(Krp)

4.D

5.hod

Čj

   

odpadá

 

(PIL)

 

6.hod

Tv

   

odpadá

 

(Jav)

5.A

5.hod

Vv

   

odpadá

 

(Šo)

 

6.hod

Vv

   

odpadá

 

(Šo)

5.C

5.hod

Vl

   

odpadá

 

(Jíš)

 

6.hod

IaK

S2

 

odpadá

 

(Jir)

6.A

6.hod

Hv

   

odpadá

 

(Kz)

6.B

6.hod

Th

   

odpadá

 

(SI)

6.C

6.hod

Tv

   

odpadá

 

(Z)

7.A

6.hod

D

   

odpadá

 

(Fš)

7.B

6.hod

   

odpadá

 

(Fl)

7.C

6.hod

Vv

   

odpadá

 

(Bí)

8.A

6.hod

F

   

odpadá

 

(Had)

8.B

6.hod

D

   

odpadá

 

(SP)

9.A

6.hod

Vv

   

odpadá

 

(No)

9.B

6.hod

Z

   

odpadá

 

(Slá)

9.C

6.hod

Hv

   

odpadá

 

(Tru)

Pedagogický dohled u třídy:

2.B, 1.- 4. hod - Šilhánová Daniela

2.C, 1.- 4. hod - Kotýnková Martina

2.D, 1.- 4. hod - Koky Lucie

2.A, 1.- 4. hod - Honzejková Iveta

3.A, 1.- 4. hod - Javůrková Libuše

3.B, 1.- 4. hod - Marhoulová Jitka

3.C, 1.- 4. hod - Pokorná Lucie

3.D, 1.- 4. hod - Doležalová Golisová Daniela

4.A, 1.- 4. hod - Košková Lucie

4.B, 1.- 4. hod - Šídlová Zuzana

4.C, 1.- 4. hod - Krpatová Štěpánka

4.D, 1.- 4. hod - Pilařová Marta

5.A, 1.- 4. hod - Jiroušová Jana

5.B, 1.- 5. hod - Brožová Iva

5.C, 1.- 4. hod - Jíšová Ivana

6.A, 1.- 5. hod - Hartman Pavel

6.B, 1.- 5. hod - Svobodová Ilona

6.C, 1.- 5. hod - Kunzová Lenka

7.A, 1.- 5. hod - Fišarová Gabriela

7.B, 1.- 5. hod - Bílá Dana

7.C, 1.- 5. hod - Szelcsányiová Jana

8.A, 1.- 5. hod - Nováková Jindra

8.B, 1.- 5. hod - Svobodová Pavlína

9.A, 1.- 5. hod - Truhlářová Iveta

9.B, 1.- 5. hod - Zelinková Alena

9.C, 1., 3. hod - Hadrbolcová Zuzana

9.C, 4. hod - Tadlíková Monika

9.C, 5. hod - Sládek Jan

9.C, 2. hod - Dandová Marie

 

 

Suplování:   Čtvrtek 30.6.2016 (Lichý)

Nepřítomné třídy

0.

1.

2.

3.

4.

5.

6.

7.

8.

9.

1.A

 

Vys

               

1.B

 

Vys

               

1.C

 

Vys

               

1.D

 

Vys

               

2.B

 

Vys

               

2.C

 

Vys

               

2.D

 

Vys

               

2.A

 

Vys

               

3.A

 

Vys

               

3.B

 

Vys

               

3.C

 

Vys

               

3.D

 

Vys

               

4.A

 

Vys

               

4.B

 

Vys

               

4.C

 

Vys

               

4.D

 

Vys

               

5.A

 

Vys

               

5.B

 

Vys

               

5.C

 

Vys

               

6.A

 

Vys

               

6.B

 

Vys

               

6.C

 

Vys

               

7.A

 

Vys

               

7.B

 

Vys

               

7.C

 

Vys

               

8.A

 

Vys

               

8.B

 

Vys

               

9.A

 

Vys

               

9.B

 

Vys

               

9.C

 

Vys

               

Nepřítomní učitelé

0.

1.

2.

3.

4.

5.

6.

7.

8.

9.

Bílá Dana (DOH)

 

..

               

Brožová Iva (DOH)

 

-

               

Doležalová Golisová Daniela (DOH)

 

..

               

Dytrychová Monika (DOH)

 

..

               

Fišarová Gabriela (DOH)

 

..

               

Flusek Aleš (DOH)

 

-

               

Hartman Pavel (DOH)

 

..

               

Holá Jana (DOH)

 

..

               

Honzejková Iveta (DOH)

 

..

               

Horová Petra (DOH)

 

..

               

Javůrková Libuše (DOH)

 

..

               

Jiroušová Jana (DOH)

 

-

               

Jíšová Ivana (DOH)

 

-

               

Koky Lucie (DOH)

 

..

               

Košková Lucie (DOH)

 

..

               

Kotýnková Martina (DOH)

 

..

               

Krpatová Štěpánka (DOH)

 

..

               

Kunzová Lenka (DOH)

 

-

               

Marhoulová Jitka (DOH)

 

..

               

Nováková Jindra (DOH)

 

..

               

Pilařová Marta (DOH)

 

..

               

Pokorná Lucie (DOH)

 

..

               

Selingerová Zdeňka (DOH)

 

..

               

Svobodová Pavlína (DOH)

 

-

               

Svobodová Ilona (DOH)

 

..

               

Szelcsányiová Jana (DOH)

 

..

               

Šídlová Zuzana (DOH)

 

-

               

Šilhánová Daniela (DOH)

 

..

               

Truhlářová Iveta (DOH)

 

..

               

Zelinková Alena (DOH)

 

..

               

Změny v rozvrzích tříd:

1.A

2.hod

Tv

   

odpadá

 

(Dyt)

 

3.hod

Čj

   

odpadá

 

(Dyt)

 

4.hod

Čj

   

odpadá

 

(Dyt)

1.B

2.hod

Čj

   

odpadá

 

(Hol)

 

3.hod

Čj

   

odpadá

 

(Hol)

 

4.hod

Prv

   

odpadá

 

(Hol)

 

5.hod

M

S2

 

odpadá

 

(Hol)

1.C

2.hod

Čj

   

odpadá

 

(Hor)

 

3.hod

Čj

   

odpadá

 

(Hor)

 

4.hod

M

   

odpadá

 

(Hor)

 

5.hod

M

S2

 

odpadá

 

(Hor)

1.D

2.hod

Tv

   

odpadá

 

(Sel)

 

3.hod

M

   

odpadá

 

(Sel)

 

4.hod

Čj

   

odpadá

 

(Sel)

2.B

2.hod

M

   

odpadá

 

(Šil)

 

3.hod

Čj

   

odpadá

 

(Šil)

 

4.hod

Prv

   

odpadá

 

(Šil)

2.C

2.hod

M

   

odpadá

 

(Kot)

 

3.hod

Prv

   

odpadá

 

(Kot)

 

4.hod

Hv

   

odpadá

 

(Kot)

 

5.hod

Čj

   

odpadá

 

(Kot)

2.D

2.hod

M

   

odpadá

 

(Kok)

 

3.hod

Prv

   

odpadá

 

(Kok)

 

4.hod

Čj

   

odpadá

 

(Kok)

2.A

2.hod

M

   

odpadá

 

(Hz)

 

3.hod

Prv

   

odpadá

 

(Hz)

 

4.hod

   

odpadá

 

(Hz)

3.A

2.hod

M

   

odpadá

 

(Jav)

 

3.hod

Čj

   

odpadá

 

(Jav)

 

4.hod

Čj

   

odpadá

 

(Jav)

3.B

2.hod

Aj

Aj

 

odpadá

 

(Kož)

 

2.hod

Nj

Nj

 

odpadá

 

(Šo)

 

3.hod

M

   

odpadá

 

(Mar)

 

4.hod

Tv

   

odpadá

 

(Mar)

 

5.hod

Čj

   

odpadá

 

(Mar)

3.C

2.hod

Aj

Aj

 

odpadá

 

(Pok)

 

2.hod

Nj

Nj

 

odpadá

 

(Šo)

 

3.hod

Čj

   

odpadá

 

(Pok)

 

4.hod

Čj

   

odpadá

 

(Pok)

 

5.hod

Tv

   

odpadá

 

(Jav)

3.D

2.hod

M

   

odpadá

 

(Dol)

 

3.hod

Čj

   

odpadá

 

(Dol)

 

4.hod

Tv

   

odpadá

 

(Dol)

 

5.hod

Čj

S2

 

odpadá

 

(Dol)

4.A

2.hod

M

   

odpadá

 

(Koš)

 

3.hod

Tv

   

odpadá

 

(Koš)

 

4.hod

Nj

Nj

 

odpadá

 

(Šo)

 

4.hod

Aj

Aj

 

odpadá

 

(Koš)

 

5.hod

Vl

   

odpadá

 

(Šo)

 

6.hod

   

odpadá

 

(Koš)

4.B

2.hod

Čj

   

odpadá

 

(Šíd)

 

3.hod

Tv

   

odpadá

 

(Šíd)

 

4.hod

M

   

odpadá

 

(Šíd)

 

5.hod

Čj

   

odpadá

 

(Šíd)

4.C

2.hod

M

   

odpadá

 

(Krp)

 

3.hod

Čj

   

odpadá

 

(Krp)

 

4.hod

Nj

Nj

 

odpadá

 

(Šo)

 

4.hod

Aj

Aj

 

odpadá

 

(Krp)

 

5.hod

Tv

   

odpadá

 

(Kož)

 

6.hod

Čj

   

odpadá

 

(Krp)

4.D

2.hod

Čj

   

odpadá

 

(PIL)

 

3.hod

M

   

odpadá

 

(PIL)

 

4.hod

Vl

   

odpadá

 

(PIL)

 

5.hod

Čj

   

odpadá

 

(PIL)

 

6.hod

Tv

   

odpadá

 

(Jav)

5.A

2.hod

Čj

   

odpadá

 

(Jir)

 

3.hod

   

odpadá

 

(Šo)

 

4.hod

M

   

odpadá

 

(Jir)

 

5.hod

Vl

   

odpadá

 

(Jir)

5.B

2.hod

M

   

odpadá

 

(Bro)

 

3.hod

Čj

   

odpadá

 

(Bro)

 

4.hod

   

odpadá

 

(Bro)

 

5.hod

Čj

   

odpadá

 

(Bro)

 

6.hod

IaK

S1

 

odpadá

 

(Jir)

5.C

2.hod

Čj

   

odpadá

 

(Jíš)

 

3.hod

M

   

odpadá

 

(Jíš)

 

4.hod

Vv

   

odpadá

 

(Jíš)

 

5.hod

Vv

   

odpadá

 

(Jíš)

 

6.hod

Čj

   

odpadá

 

(Jíš)

6.A

2.hod

M

   

odpadá

 

(Slá)

 

3.hod

Nj

Nj

 

odpadá

 

(Kz)

 

3.hod

Aj

Aj

 

odpadá

 

(Ta)

 

4.hod

D

   

odpadá

 

(Da)

 

5.hod

Z

   

odpadá

 

(SI)

 

7.hod

VkO

   

odpadá

 

(Hrt)

 

8.hod

Th

   

odpadá

 

(Hrt)

6.B

2.hod

Čj

   

odpadá

 

(Da)

 

3.hod

Aj

Aj

 

odpadá

 

(Kož)

 

3.hod

Nj

Nj

 

odpadá

 

(Kz)

 

4.hod

F

   

odpadá

 

(Ha)

 

5.hod

D

   

odpadá

 

(Da)

 

6.hod

Tv

Tvch

 

odpadá

 

(Ha)

 

6.hod

Tv

Tvd

 

odpadá

 

(Z)

 

8.hod

Hv

   

odpadá

 

(Kz)

6.C

2.hod

Čj

   

odpadá

 

(No)

 

3.hod

Aj

Aj

 

odpadá

 

(Tru)

 

3.hod

Nj

Nj

 

odpadá

 

(Kz)

 

4.hod

F

   

odpadá

 

(Slá)

 

5.hod

D

   

odpadá

 

(Šm)

 

6.hod

Hv

   

odpadá

 

(Kz)

7.A

2.hod

M

   

odpadá

 

(Krd)

 

3.hod

VkZ

   

odpadá

 

(Ha)

 

4.hod

Vv

   

odpadá

 

(Bí)

 

5.hod

F

   

odpadá

 

(Had)

 

6.hod

   

odpadá

 

(Fl)

7.B

2.hod

Čj

   

odpadá

 

(Bí)

 

3.hod

M

   

odpadá

 

(Slá)

 

4.hod

VkO

   

odpadá

 

(Z)

 

5.hod

F

   

odpadá

 

(Slá)

 

6.hod

Vv

   

odpadá

 

(Bí)

7.C

2.hod

VkZ

   

odpadá

 

(Ha)

 

3.hod

Dite

   

odpadá

 

(Hrt)

 

4.hod

Čj

   

odpadá

 

(Fš)

 

5.hod

D

   

odpadá

 

(Fš)

 

6.hod

Tv

Tvch

 

odpadá

 

(Ha)

 

6.hod

Tv

Tvd

 

odpadá

 

(Z)

8.A

2.hod

   

odpadá

 

(Fl)

 

3.hod

M

   

odpadá

 

(Had)

 

4.hod

Vv

   

odpadá

 

(No)

 

5.hod

Nj

Nj-8

 

odpadá

 

(Kz)

 

5.hod

Aj

Aj8A

 

odpadá

 

(Tru)

 

6.hod

VkO

   

odpadá

 

(SP)

 

8.hod

Tv

Tvch

 

odpadá

 

(Ha)

 

8.hod

Tv

Tvd

 

odpadá

 

(Z)

8.B

2.hod

M

   

odpadá

 

(Sz)

 

3.hod

D

   

odpadá

 

(SP)

 

4.hod

   

odpadá

 

(Fl)

 

5.hod

Nj

Nj-8

 

odpadá

 

(Kz)

 

5.hod

Aj

Aj8B

 

odpadá

 

(Ta)

 

7.hod

Sp

   

odpadá

 

(SP)

 

8.hod

Th

   

odpadá

 

(SP)

9.A

2.hod

VkO

   

odpadá

 

(Tru)

 

3.hod

M

   

odpadá

 

(SI)

 

4.hod

D

   

odpadá

 

(Šm)

 

5.hod

   

odpadá

 

(Sz)

 

6.hod

IaK

   

odpadá

 

(Hrt)

 

8.hod

Tv

Tvch

 

odpadá

 

(Ha)

 

8.hod

Tv

Tvd

 

odpadá

 

(Z)

9.B

2.hod

F

   

odpadá

 

(Z)

 

3.hod

M

   

odpadá

 

(Sz)

 

4.hod

Nj

Nj,9

 

odpadá

 

(SP)

 

4.hod

Aj

Aj9B

 

odpadá

 

(Ta)

 

5.hod

Tv

Tvch

 

odpadá

 

(Ha)

 

5.hod

Tv

Tvd

 

odpadá

 

(Z)

 

7.hod

VaD

 

odpadá

 

(Bí)

 

7.hod

VaD

 

odpadá

 

(Fš)

 

8.hod

VaD

 

odpadá

 

(Bí)

 

8.hod

VaD

 

odpadá

 

(Fš)

9.C

2.hod

M

   

odpadá

 

(Had)

 

3.hod

Čj

   

odpadá

 

(No)

 

4.hod

Aj

Aj,8

 

odpadá

 

(Kož)

 

4.hod

Nj

Nj,9

 

odpadá

 

(SP)

 

5.hod

Tv

Tvch

 

odpadá

 

(Ha)

 

5.hod

Tv

Tvd

 

odpadá

 

(Z)

 

7.hod

   

odpadá

 

(Fl)

 

8.hod

Th

   

odpadá

 

(Fl)

Pedagogický dohled u třídy:

1.A, 1. hod - Dytrychová Monika

1.B, 1. hod - Holá Jana

1.C, 1. hod - Horová Petra

1.D, 1. hod - Selingerová Zdeňka

2.B, 1. hod - Šilhánová Daniela

2.C, 1. hod - Kotýnková Martina

2.D, 1. hod - Koky Lucie

2.A, 1. hod - Honzejková Iveta

3.A, 1. hod - Javůrková Libuše

3.B, 1. hod - Marhoulová Jitka

3.C, 1. hod - Pokorná Lucie

3.D, 1. hod - Doležalová Golisová Daniela

4.A, 1. hod - Košková Lucie

4.B, 1. hod - Šídlová Zuzana

4.C, 1. hod - Krpatová Štěpánka

4.D, 1. hod - Pilařová Marta

5.A, 1. hod - Jiroušová Jana

5.B, 1. hod - Brožová Iva

5.C, 1. hod - Jíšová Ivana

6.A, 1. hod - Hartman Pavel

6.B, 1. hod - Svobodová Ilona

6.C, 1. hod - Kunzová Lenka

7.A, 1. hod - Fišarová Gabriela

7.B, 1. hod - Bílá Dana

7.C, 1. hod - Szelcsányiová Jana

8.A, 1. hod - Nováková Jindra

8.B, 1. hod - Svobodová Pavlína

9.A, 1. hod - Truhlářová Iveta

9.B, 1. hod - Zelinková Alena

9.C, 1. hod - Flusek Aleš

 

Zpracováno v systému Bakaláři