Špičákovský ples deváťáků

• Pavlína  Svobodová

Mgr. Pavlína Svobodová

3. 5. 2024

14. ročník společenského večeru školy ZŠ Špičák se konal 27. 4. 2024 v kulturním domě Crystal. Byl určen pro všechny deváťáky naší školy, pro naše rodiče, prarodiče i kamarády. Nechyběli pochopitelně ani učitelé.

V tento unikátní večer jsme se šerpovali, tancovali spolu a zároveň jsme se loučili s první školou v našem životě.

Plesem nás prováděl zpěvák a bavič v jednom – pan učitel Pavel Kožáni. Sál byl plný k prasknutí, parket také, všichni jsme tančili, zpívali a užívali jsme si nezapomenutelnou zábavu.

Věřím, že na tento společenský večer budeme všichni vzpomínat. Nejen my, deváťáci, kteří jsme si ples užili nejvíc.

Vojtěch Kafka, 9. C