3. 5. 2024

Děti z výtvarného kroužku školní družiny se v letošním roce opětovně zapojily do krajského kola výtvarné a literární soutěže v dopravní výchově, pořádané Týmem silniční bezpečnosti a Policií České republiky.

3. 5. 2024

14. ročník společenského večeru školy ZŠ Špičák se konal 27. 4. 2024 v kulturním domě Crystal. Byl určen pro všechny deváťáky naší školy, pro naše rodiče, prarodiče i kamarády. Nechyběli pochopitelně ani učitelé.

3. 5. 2024

Výukový program „Půda“ nám rozšířil poznatky, které získáváme při výuce. V pondělí 29. 4. jsme měli možnost poznat něco nového.

2. 5. 2024

V úterý 30. dubna se děti z přípravných tříd, vydaly na svůj již třetí velký výlet. Cílem byl zámek v obci Loučeň. A jak je napsáno v titulku, je to zámek, kde se nudit nebudete.

30. 4. 2024

V pondělí 29. dubna navštívila čarodějka Berta žáky v 1. B. Některé děti ji přivítaly ve stejném kostýmu. Čarodějka však po dětech chtěla, aby vymyslely kouzelný lektvar, spočítaly její pomocníky v čarodějné kuchyni a kotli, přečetly si něco z…

29. 4. 2024

Asi všichni bychom si přáli žít tam, kde je se cítíme bezpečně a je nám tam hezky. Prostě na planetě, kde nejsou zbytečné odpadky, vzduch voní květinami, ve vodě plavou ryby, les je plný zvířat a města plná lidí, co se k sobě chovají ohleduplně.

29. 4. 2024

S blížícím se koncem školního roku již začínají přípravy toho dalšího. Prvním důležitým krokem je zápis dětí do prvních tříd.

29. 4. 2024

proběhlo v pátek 26. 4. 2024, kdy k nám přijela, na pozvání paní vychovatelky Ritschelové, sanita ze Zdravotní dopravy Štěpánek Česká Lípa. Děti si ji mohly postupně celou prohlédnout.

29. 4. 2024

Ve čtvrtek 25. 4. se žáci 3. B zúčastnili koncertu ZUŠ v České Lípě. Průvodce koncertem nás seznámil se všemi obory umění, v nichž je možné se v „zušce“ vzdělávat – hudební, taneční, výtvarný a dramatický.

29. 4. 2024

V pátek 26. 4. se na městském stadionu u Ploučnice konal turnaj v malé kopané Mc Donald´s Cup žáků 1. - 3. tříd.

Následující události