Bakaláři Suplování Office 365 Jídelníček Objednávka obědů Rozvrh

Přípravný ročník

Přípravné třídy na naší škole fungují od roku 1998/99. Obsah vzdělávání  je součástí školního vzdělávacího programu. Jeho mottem je: “Jsem človíček zvídavý i hravý“ (rozklikněte odkaz, najdete Školní vzdělávací program). Vzdělávání probíhá zdarma.
Je určena dětem v posledním roce před zahájením povinné školní docházky, u kterých  je předpoklad, že zařazení do přípravné třídy vyrovná jejich vývoj. Nezbytné je  kladné vyjádření pedagogicko-psychologické poradny. Přednostně přijímáme děti s odkladem školní docházky.

Školní rok 2019 - 2020

Od 16. 3. 2020 je škola uzavřena (mimořádné opatření - COVID -19), výuka bude probíhat distančně (na dálku). Tento stav potrvá do konce školního roku.
Paní učitelky jednotlivých tříd vám budou podklady pro domácí učení posílat e-mailem, pravidelně si je, prosím, kontrolujte.

Potvrzení žádosti o ošetřovné vám vydáme obratem, stačí zajít do školy a na vrátnici požádat.
Žádat můžete i prostřednictvím e-mailu na lsmejda@zs-spicak. Potvrzení vám bude odesláno obratem.

Školní rok 2020/2021

První informativní schůzky pro rodiče  proběhly v úterý 23. 6. 2020. Pokud jste se nezúčastnili, nevadí, další schůzka pro rodiče bude 1. září od 16.00.

Třídní učitelky:

khradecká@zs-spicak.cz

hkorinkova@zs-spicak.cz

jnemcova@zs-spicak.cz

Předběžná přihláška do družiny (zjišťujeme zájem)
Závaznou přihlášku budete vyplňovat 1. září.
Další informace o družině najdete v sekci Družina

Pokud máte jakýkoliv dotaz, pište na - ikurdzielova@zs-spicak.cz, můžete i volat 736 276 044.

Iv. Kurdzielová, zástupce ředitele pro 1. st.

Sledujte stránky pravidelně i nadále.

Aktualizováno 02. 7. 2020

Zde vám budeme přidávat zajímavé odkazy, které můžete využít:

Zápis pro školní rok 2021/22