Bakaláři Suplování Office 365 Moodle Jídelníček Objednávka obědů Rozvrh Trello

Přípravný ročník

Přípravné třídy na naší škole fungují od roku 1998/99. Obsah vzdělávání  je součástí školního vzdělávacího programu. Jeho mottem je: “Jsem človíček zvídavý i hravý“ (rozklikněte odkaz, najdete Školní vzdělávací program). Vzdělávání probíhá zdarma.
Je určena dětem v posledním roce před zahájením povinné školní docházky, u kterých  je předpoklad, že zařazení do přípravné třídy vyrovná jejich vývoj. Nezbytné je  kladné vyjádření pedagogicko-psychologické poradny. Přednostně přijímáme děti s odkladem školní docházky.

Školní rok 2019 - 2020

Od 16. 3. 2020 je škola uzavřena (mimořádné opatření - COVID -19), výuka bude probíhat distančně (na dálku).
Paní učitelky jednotlivých tříd vám budou podklady pro domácí učení posílat e-mailem, pravidelně si je, prosím, kontrolujte.

Potvrzení žádosti o ošetřovné vám vydáme obratem, stačí zajít do školy a na vrátnici požádat.
Žádat můžete i prostřednictvím e-mailu na lsmejda@zs-spicak. Potvrzení vám bude odesláno obratem.

Zde vám budeme přidávat zajímavé odkazy, které můžete využít:

Vítáme jaro - v zeleném!

Milé děti,

Dneska jsme se měli setkat ve škole všichni v zeleném oblečení. Pamatujete si proč? Měli jsme vítat jaro! Sejít se však nemůžeme, ale jaro, to přivítat můžeme, ba si myslím, že musíme! A tak se podívejte do svých skříní a oblečte si něco zeleného, vyfoťte se a fotku mi pošlete na email. Z fotek udělám společnou koláž.

Astronomické jaro začalo dnešním dnem 20. 3. 2020 ve 4:50h.

Zápis pro školní rok 2020/21