Bakaláři Suplování Office 365 Jídelníček Objednávka obědů Rozvrh

Pro budoucí prvňáčky

Vítáme Vás na stránce věnované rodičům budoucích prvňáčků!
Jsme profesionálním pedagogickým týmem, snažíme se pomáhat rozvíjet znalosti a dovednosti vašich dětí. Žáky vedeme ke zdravému životnímu stylu, k osvojení pozitivního sociálního chování a rozvoji harmonické osobnosti. Absolvent naší školy by měl být zdravě sebevědomý člověk, který umí přemýšlet a nabyté vědomosti, znalosti a dovednosti uplatní ve všech oblastech svého dalšího života.
Jsme školou, jež je uceleným organismem, ve kterém vše funguje na základě vzájemné spolupráce. To vše se odráží v mottu našeho školního vzdělávacího programu (ŠVP) - „Všichni nemohou být nejlepší, ale úspěšný může být každý“.

K hlavním přednostem naší školy patří:
  • velikost školy – prostorné a nově vybavené třídy, odpočinkové plochy, rozlehlá a krásná školní zahrada (včetně venkovní třídy), zrekonstruované sportovní hřiště, herní hřiště (hojně  využívané v rámci družiny), školní divadélko, čtyři tělocvičny, posilovna, keramická dílna
  • jsme sice veliká škola, ale naši prvňáčci mají svůj pavilon (pav. III) se samostatným vchodem.
  • moderní vybavení – ve všech učebnách máme připojení k internetu, dataprojektory či interaktivní tabule; na 1. stupni nechybí ve třídách kobercové koutky; 3 počítačové učebny
  • družina – máme  7 oddělení + 1 šk. klub, každé oddělení má vlastní hernu, družina funguje od 6.00 – 17.00, nabízí celou řadu zájmového vyžití (hra na flétnu, tanec, výtvarné činnosti, keramika,…

Školní rok 2020/21

Vážení rodiče,
sledujte si, prosím, tuto sekci pravidelně, budeme postupně doplňovat další informace.

I. A – seznam dětí

I. B – seznam dětí
  • třídní učitelka Mgr. Libuše Javůrková (ljavurkova@zs-spicak.cz)
  • informace k třídní schůzce 23. 6. - zde
  • pomůcky – zde

I. C –  seznam dětí
  • třídní učitelka Mgr. Petra Horová (phorova@zs-spicak.cz)
  • informace k třídní schůzce 23. 6. - zde
  • pomůcky – zde

I. D –  seznam dětí
  • třídní učitelka Mgr. Zdeňka Selingerová (zselingerova@zs-spicak.cz)
  • informace k třídní schůzce 23. 6. - zde
  • pomůcky – zde

Všechny paní učitelky budou učit děti vázané písmo, číst analyticko – syntetickou metodou (slabikování).
Paní učitelka Srubková vyučuje matematiku metodou prof. Hejného
V ostatních třídách se matematika bude učit "klasicky".
V každé třídě bude také asistentka pedagoga.

Informativní schůzky pro rodiče budou probíhat v úterý 23. 6. 2020 od 16.00 v pavilonu III.
Motivační schůzka pro děti neproběhne, přivítáme je slavnostně až 1. září.

Předběžná přihláška do družiny (zjišťujeme zájem)
Závaznou přihlášku budete vyplňovat 1. září.
Další informace o družině najdete v sekci Družina

Pokud máte jakýkoliv dotaz, pište na - ikurdzielova@zs-spicak.cz, můžete i volat 736 276 044.

Iv. Kurdzielová, zástupce ředitele pro 1. st.

Aktualizováno 16. 6. 2020

Užitečné kontakty: