Bakaláři Suplování Office 365 Jídelníček Objednávka obědů Rozvrh PC učebny Nástěnka
17. 5. 2022

Přestávky ve škole se dají trávit různými způsoby. Někteří žáci z 1. B dávají přednost stavebnicím.

17. 5. 2022

Srdečně zveme všechny budoucí prvňáčky a nově přijaté děti do přípravných tříd na schůzku s třídními učitelkami budoucích prvních a přípravných ročníků.

17. 5. 2022

Ve dnech 11. a 13. května se na hřišti v Zákupech konal turnaj v malé kopané Mc Donald´s Cup.

16. 5. 2022

POHÁR ROZHLASU STARŠÍ ŽÁCI A ŽÁKYNĚ   Po dvouleté pandemické odmlce se naše škola opět zúčastnila tradiční lehkoatletické akce: Pohár rozhlasu.

16. 5. 2022

V sobotu 14. května 2022 jsme se po dvouleté pauze vrátili k další tradiční školní akci – turistickému pochodu Škrpál. Jako v předchozích letech byly nachystány dvě základní trasy – krátká kolem kopce Špičák a dlouhá do Pihelu,…

15. 5. 2022

Není to tak dávno, co jsme se vydali do Doks za kamarády ze Čtyřlístku. Slíbili jsme si, že se k rybníku Blaťáku neboli Máchovu jezeru ještě přijedeme podívat. Teploměr ukazoval letní teploty a tak hurá k němu.

18. 5. 2022

Vážení rodiče, podali jste Žádost o přijetí Vašeho dítěte k základnímu vzdělávání. O přijetí rozhoduje ředitel školy ve správním řízení.

9. 5. 2022

Za podpory města Česká Lípa a spolku CLU3V se děti z naší školy zúčastnily další volnočasové aktivity a vyrobily krásné dárky pro své maminky.

11. 5. 2022

Děti ze školní družiny se nemohly dočkat pondělního odpoledne, kdy na ně v tělocvičně školy čekala návštěva přímo exotická. Show s třinácti papoušky děti uchvátila natolik, že téměř každý si přál mít papouška doma.

11. 5. 2022

To je název programu, kterého se zúčastnily děti z 1. tříd v ekologickém centru v Brništi.

Následující události