Ve středu 17. 6. se skupina dětí z 5. oddělení školní družiny vypravila po obědě na výlet. Nejprve jsme se vydali přes sídliště Špičák na začátek cyklostezky směr Písečná.
Konec školního roku se pomalu chýlí ke konci a my se pomalu loučíme s našimi zvířátky z Afriky. Ovšem jen na chvíli. Napadlo nás, že je pojedeme prozkoumat na Safari do Dvora Králové.
Škola
Slavnostní vycházení deváťáků
Škola
Družinový batůřkář - pouze pro přihlášené děti
Škola
Prázdniny - přerušení provozu ŠD a ŠK