Adventní čas ve třídě 3. D

• Lenka  Kolstrunková

Mgr. Lenka Kolstrunková

21. 12. 2023

Adventní čas, má být časem klidným, přátelským a srdečným. Žáci 3. D se snažili vše rozdávat ve svém okolí.

V úterý 19. 12. v dopoledních hodinách navštívili Domov pro seniory na Ladech a popřáli písničkami, básničkami a drobnými dárky přítomným seniorům krásné a klidné svátky.

V odpoledních hodinách pořádali besídku pro rodiče a rodinné příslušníky. Pásmo písniček a básniček doprovázel na klavír pan učitel Novák.

Závěr dne patřil žákům. Do večerních hodin měli ve své třídě vánoční besídku. Při slavnostním přípitku si popřáli krásné svátky a šťastný nový rok. Rozdali si dárky, vyzkoušeli si některé vánoční zvyky, zatančili a poslechli si vánoční koledy.

Ve středu jsme odnesli do Alzheimerova centra v České Lípě drobné dárky. A pak jsme v Bazilice Všech svatých navštívili vánoční koncert Základní umělecké školy v České Lípě.

Ve čtvrtek nás už čeká jen vyrobit vánoční dárek pro rodiče a užít si dlouho očekávané vánoční prázdniny.

Všem přejeme vánoční pohodu a dobrý vstup do nového roku 2024.