Českolipský pedagog roku 2023

• Libor  Šmejda MBA

Mgr. et Mgr. Libor Šmejda MBA

8. 6. 2023

V úterý 6. června 2023 odpoledne udělovala starostka města Česká Lípa Jitka Volfová čestný titul "Českolipský pedagog roku 2023". Akce se konala v reprezantativních prostorách Villy Hrdličky.

Naším "želízkem v ohni" bylo kolegyně Iveta Honzejková. Nominována byla zejména za mnohé aktivity v oblasti čtenářské gramotnosti, péči o školní knihovnu, dlouhodobou práci se žáky, čtenářské kluby i kroužek "Čtení pod lampou".

I když paní Honzejková nedosáhla na nejvyšší metu, naši školu důstojně reprezentovala. Ceníme si její práce pro školu, pro žáky i kolegy a velmi za ni děkujeme.