Radka Vrabcová
Tereza Burianová, žákyně 3.C, na jaře získala 2. místo v Krajském kole výtvarné a literární soutěže pořádané Týmem silniční bezpečnosti ve spolupráci s policií ČR.
„Bezpečně na železnici“ bylo téma letošního ročníku.
Terezka díky svému umístění postoupila i do republikového kola. A byla úspěšná! Ve své kategorii obsadila 4. místo. V pondělí 22. 6. se spolu se svými rodiči zúčastnila slavnostního předávání ocenění v Království železnic v Praze. Nejen za výtvarný kroužek školní družiny velice gratuluji a Terezce přeji mnoho dalších úspěchů ve výtvarné oblasti.