Den dětí u druháků

• Jana  Jiroušová

Mgr. Jana Jiroušová

4. 6. 2023

Paní učitelky druhých tříd spolu s asistentkami a s paní vychovatelkou Lucii Vlastovou připravily dětem na jejich svátek zážitek v podobě soutěží spojené s jarmarkem.

Druháci si tak mohli prověřit nejen svoji kondici, zručnost, trpělivost, ale také finanční schopnosti. Na jednotlivých stanovištích za své dovednosti získali tikety, které mohli proměnit za zajímavé drobnosti, hračky a sladkosti. Kdo byl šikovný a trpělivý, nastřádal si více tiketů, a mohl tak získat i cenu hodnotnější, např. počítačovou myš. Žáci velmi rychle pochopili, že k získání takové ceny musí vynaložit více úsilí, počítat a trpělivě si tikety střádat. Děti byly nadšené a svůj sváteční den si opravdu užily. Dobrý pocit měli i organizátoři, když viděli dětskou radost, soutěživost a zapálení.