Domácí učení pokračuje

Květoslava Hradecká

28. 3. 2020
I v dalších třídách přípravného ročníku děti pokračují v domácím vzdělávání, které pro ně připravují paní učitelky. Z dotazníkového průzkumu vyšlo najevo, že zasílané materiály děti využívají.

Někomu vyhovuje online procvičování, jiný si tiskne pracovní listy, další trochu tvoří. Dětem ale chybí sociální kontakty se spolužáky a vyučujícími. Tyto kontakty chybí, a to nejen dětem, ale i vyučujícím. Malou náplastí na toto jsou zasílané obrázky od dětí a video pozdravy nejen od dětí, ale i rodičů. Dětem byla také nabídnuta on-line konzultace se školní logopedkou, která i přes vyšší věk zvládá používat technické vymoženosti. Díky jí za to.