Informace školní družiny pro 1. týden školního roku

Pavlína Víchová

27. 8. 2023

Od 4. září bude družina otevřena klasicky od 6 h do 17 h. Ráno 4. 9. bude odemčena jedna šatna a jedno oddělení, kam půjdou všechny děti.

Od 5. září bude družina probíhat již v normálním režimu, 3 šatny a 3 oddělení. Děti budou chodit k oddělením, kde si je převezmou paní vychovatelky.

Žáci 2. – 5. tříd dostanou zápisní lístek ve třídách hned první den od paní učitelky, podle předběžných přihlášek z loňského roku, které vyplníte a obratem pošlete zpět. Můžete své dítě přihlásit i osobně, ve 3. pavilonu školy, do 7. září. Do kterého oddělení budou děti zařazeny, Vám bude sděleno do konce září, podle počtu zájemců.

Paní vychovatelky si vyzvednou děti 4. 9. hned po první hodině. Pokud půjde již Vaše dítě do družiny, musí mít lístek s odchodem domů, a zaplacené obědy.