Včelky Knihovna Bakaláři Suplování Office 365 Jídelníček Objednávka obědů Rozvrh PC učebny Nástěnka Robot Emil 3 Robot Emil 4 Facebook ZŠ Špičák
Krajské finále ve vybíjené

Krajské finále ve vybíjené

  • Jakub  Hrdina

Jakub Hrdina

21. 5. 2024

Dne 15. 5. proběhlo Krajské finále ve vybíjené, kterého zúčastnila i naše škola. Zastoupení jsme měli v kategorii dívek i kategorii chlapců. 


Okresní kolo, které se konalo na naší škole ukázalo, že oba týmy jsou připraveny na soutěž krajskou.  Finále se konalo v Liberci na ZŠ Dobiášova.  

Naše týmy se hned v úvodu turnaje setkaly s nejsilnějšími soupeři, a tak pro nás start nebyl jednoduchý. Na základě pozorování soupeřů, kteří nás ve skupině ještě čekali, jsme upravili taktiku a poučili se z chyb. Ostatní utkání byla v naší režii. Chlapci ve svém 3. utkání turnaje udolali i pozdějšího celkového vítěze turnaje. Dívky od druhého utkání jasně dominovaly, a tím si později zajistily stříbrné medaile. Chlapci ve velmi vyrovnaném souboji nejlepších škol našeho kraje získali bronzovou medaili a mají ještě teoretickou šanci se probojovat na celorepublikové finále, které se bude konat také v našem krajském městě. 

Všem našim reprezentantům děkujeme za nasazení a předvedené výkony. 

Naši školu skvěle reprezentovali tito žáci: 

Dívky: Píchová Vanda (5. A), Tichá Barbora (5. A), Batîr Eva (5. A), Ehrlichová Julie (5. B), Ešnerová Luisa (5. B), Horová Adéla (5. B), Halkai Emma (5. B), Ivančíková Nikola (5. B), Králíková Tereza (5. B), Kucharovičová Viktorie (5. B), Smetanová Ema (5. B), Kožáni Eliška (5. B).

Chlapci: Kapras Oldřich (5. A), Batbaatar Buyanbat (5. A), Undraa Telmen (5. A),  Nguyen Phuc Viet (5. A), Beneš Jakub (5. B), Košťák Petr (5. B), Štál Šimon (5. B), Štefan Vojtěch (5.B), Tauš Sebastian (5. B), Volf David (5. B), Buldra Václav (5. B), Brlica Jaromír (5. B).