Radka Vrabcová
Ve středu 24. 6. jsme s paní asistentkou Markétou zamířily se skupinou dětí z 5. oddělení školní družiny k vodě.
Městskou hromadnou dopravou jsme se přepravili do Dubice, kde jsme navštívili českolipské koupaliště. A bylo to opravdu moc fajn!!! Děti se svezly na skluzavkách, na tobogánu, plavaly a potápěly se v bazénu, zaposilovaly si na provazových žebřících a plovoucích květinách, pohrály si s vodními prvky ve vodě i v brouzdališti, s vodními mlýnky i pumpami na suchu. Občerstvení u stánku jsme samozřejmě také nevynechali! Na závěr kluci i holčičky zvládli divokou řeku a pak už jsme se začali chystat k odchodu. Na parkovišti na nás čekali rodiče, kteří byli časově naprosto přesní. Užili jsme si tak poslední akci, která byla tečkou za společnou družinovou cestou.