Knihovna Bakaláři Suplování Office 365 Jídelníček Objednávka obědů Rozvrh PC učebny Nástěnka Robot Emil 3 Robot Emil 4 Facebook ZŠ Špičák
Okresní kolo recitační soutěže v Novém Boru

Okresní kolo recitační soutěže v Novém Boru

  • Barbora  Mikulová

Mgr. Barbora Mikulová

9. 3. 2023

Jak jistě víte, na naší škole proběhlo školní kolo recitační soutěže. První dva vítězové z každé kategorie se tak mohli účastnit i okresního kola v Novém Boru.


Dne 7.3. jsme tedy společně vyrazili do Boru. Soutěž se konala v základní škole na náměstí Míru, v podkroví zde mají krásný prostor vhodný právě k recitování, hraní divadla a různým kulturním akcím. Bylo plno a musíme potvrdit, že konkurence byla velmi silná. Bohužel, i přes snahu a vzornou připravenost žáků, se nám nepodařilo získat žádné ocenění. I tak si ale odnášíme kulturní zážitek, novou zkušenost a hezké vzpomínky. Žáci Anna Mizerová, Václav Jandík, Karolína Langerová a Tereza Vajsejtlová jsou pro nás ale stále vítězi a touto cestou jim ještě jednou gratulujeme za vítězství ve školním kole a za odvahu vystoupit i v Novém Boru. Těšíme se, že to zkusí za rok znovu!