Okresní kolo ve vybíjené 5. tříd

• Iva  Brožová

Mgr. Iva Brožová

2. 4. 2024

V úterý a ve středu 26. a 27. března proběhlo na naší škole okresní kolo ve vybíjené děvčat a chlapců nebo smíšených družstev.

První den se sešlo 5 družstev děvčat. Našemu družstvu uniklo vítězství jen těsně.

Celkové pořadí dívky
1. ZŠ náměstí Míru, Nový Bor
2. ZŠ Špičák, Česká Lípa
3. ZŠ Pátova, Česká Lípa
4. ZŠ Dr. M. Tyrše, Česká Lípa
5. ZŠ Cvikov

Ve středu byla, jako každý rok, vyšší účast. Na turnaj se sjelo 12 družstev z celého okresu. Týmy byly rozděleny do tří skupin po čtyřech. Vítězové jednotlivých skupin postoupili do finále. Mezi finalisty byl i náš tým. Chlapci hráli s plným nasazením a bez jediné prohry se umístili na 1. místě.

Celkové pořadí chlapci a smíšená družstva

1. ZŠ Špičák, Česká Lípa
2. ZŠ Doksy
3. ZŠ Slovanka, Česká Lípa
4. – 6. ZŠ U Lesa, Nový Bor
           ZŠ Nám. Míru, Nový Bor
           ZŠ Lada, Česká Lípa
7. – 9. ZŠ Cvikov
           ZŠ Zákupy
           ZŠ Kamenický Šenov
10. – 12. ZŠ Sever, Česká Lípa
               ZŠ Pátova, Česká Lípa
               ZŠ Dr. M. Tyrše, Česká Lípa

Děvčatům i chlapcům děkujeme za vzornou reprezentaci naší školy. Poděkování patří i panu učiteli Hrdinovi za podporu a cenné rady celému týmu.