Oslava MDD

Květoslava Hradecká

5. 6. 2023

Oslava MDD čekala na děti z 1. tříd a přípravek během pátečního dopoledne na školním hřišti.

Na její přípravě se podíleli žáci 6. C a 6. D pod taktovkou paní učitelky Evy Nohýnkové. Ti se tak dostali do pozice starších a zkušenějších kamarádů, kteří vyzkoušeli své malé spolužáky z celé řady dovedností. Někde stačilo jen poradit, jinde se muselo trochu pomoci, ale nakonec se všem dětem podařilo najít všechna stanoviště a splnit úkoly. Na závěr se kytary chopil pan učitel Kožáni a společně si malí i velcí zazpívali několik dětských písniček. Ve třídách pak byli všichni soutěžící po zásluze odměněni.