Radka Vrabcová
Ve středu 17. 6. se skupina dětí z 5. oddělení školní družiny vypravila po obědě na výlet. Nejprve jsme se vydali přes sídliště Špičák na začátek cyklostezky směr Písečná.
Po pár metrech jsme odbočili vlevo a lesem jsme došli až pod kopec. Celý jsme ho obešli a následně vystoupali na vrchol k rozhledně. Zde jsme zjistili, jaký je tu krásný výhled! Děti si užívaly společný čas s kamarády a krás přírody…. Takový hlemýžď, „spěchající“ přes cestu, byl pro děti zážitkem. Po sestupu jsme si dopřáli piknik! I když jsme se pohybovali v blízkém okolí, bylo to moc fajn. Zjistili jsme, že někteří byli na kopci poprvé. Nová cesta na Špičák je opravdu hezká, lemují ji vyřezávané lavičky…. Při svých prázdninových toulkách můžete navštívit. Doporučujeme!