Příprava na přijímací zkoušky

Mgr. et Mgr. Libor Šmejda MBA

6. 5. 2020

Vážení rodiče, zákonní zástupci žáků 9. ročníku,

na základě pokynu MŠMT zahajujeme v týdnu od 11. 5. 2020 přípravu žáků na přijímací zkoušky na střední školy.

Příprava není povinná a bude probíhat ve skupinách v počtu 15 žáků dvakrát v týdnu (úterý a čtvrtek) v dopoledních hodinách. Své dítě musíte přihlásit třídnímu učiteli nejpozději do 11. 5. 2020. Na první den výuky si žák musí přinést vyplněné a vámi podepsané čestné prohlášení o neexistenci příznaků virového infekčního onemocnění. Bez tohoto dokumentu nebude žák vpuštěn do školy a nebude se smět účastnit přípravy. K dispozici bude také na vrátnici školy.

Pro práci ve škole jste povinni vybavit své dítě kromě  psacích potřeb, přezůvek a stanovených pomůcek, také rouškou na ústa. Minimální počet na den jsou dva kusy. Doporučujeme také přinést si malé balení desinfekce na ruce. S ostatními režimovými opatřeními budou žáci seznámeni při zahájení. Nepřítomnost žáka na přípravě musíte řádně omlouvat.

Školní jídelna je v provozu, své dítě musíte v případě zájmu o obědy přihlásit individuálně.