Bakaláři Suplování Office 365 Moodle Jídelníček Objednávka obědů Rozvrh Trello
Pohybem proti nudě

Pohybem proti nudě

Lenka Limberková

4. 5. 2020
Momentální situace je pro mnohé z nás demotivující a již se těšíme, až opět uvidíme své kamarády a paní učitelku. Dobu, kdy brána školy je stále uzavřená, si děti z taneční skupiny Čtyřlístek vyplnily plněním týdenních výzev od své trenérky p. vychovatelky Lenky Limberkové.

Každý týden jedna výzva spojená s tradicí našeho jara. Tančilo se, zpívalo se a hlavně bylo veselo. Nejenom děti, ale celé rodiny se aktivně zapojují a sbírají body do celokaranténové soutěže „ Pohybem proti nudě“. Velikonoční zajíčci, slepičky, čarodějnice či bobíci roztančili svým nápadem celou skupinu našich tanečníků, jejich rodiny a přátele. A co teprve rodinné „Kapely snů“, které zpívaly, co jim hrdlo stačilo. Prostě i v době, kdy se nemůžeme společně věnovat našim aktivitám, se nenudíme.