Přípravy na jaro

Pavlína Víchová

13. 4. 2023

začaly ve školní družině s velkým předstihem. Po dlouhé zimě jsme se na jaro všichni těšili, tak vychovatelky začaly tvořit s dětmi už od února.

Cílem bylo, abychom měli toto krásné období ve vnitřních prostorech družiny, než se přihlásí ve své plné kráse i venku. Do práce se zapojila všechna oddělení, vznikly dekorace, výrobky z papíru, výkresy i keramické výtvory. Převažovalo tvoření z přírodnin, které si děti samy nasbíraly v parcích a na vycházkách. Některé jarní věnce jsme věnovali na výzdobu radnice a tím jsme přispěli k její jarní výzdobě. Vše ostatní od nás můžete vidět v hernách a na chodbách ve 3. pavilonu školy.