Prohlídka školního areálu

• Libor  Šmejda MBA

Mgr. et Mgr. Libor Šmejda MBA

25. 6. 2020

V pátek 19. června odpoledne se pro veřejnost konala prohlídka areálu školy a školní zahrady. Požadavek na návštěvu vyplynul z velkého ohlasu na sociálních sítích, který vyvolala předchozí série článků zveřejněných na webu školy.

Jejich autor, kolega Aleš Flusek, v nich poutavou formou popisoval uplynulá tři desetiletí péče o celý areál a zeleň v něm. Účastnice prohlídky s nadšením procházely mezi pavilony a školní zahradou a velmi oceňovaly fakt, že škola věnuje prostředí kolem náležitou dlouhodobou péči. Těší nás jejich pochvalná slova a Aleši Fluskovi velmi děkujeme a za obrovský kus práce, který odvedl.