Recitační soutěž 1. stupně

• Zuzana  Šídlová

Mgr. Zuzana Šídlová

23. 2. 2024

Mezi nejoblíbenější soutěže 1. stupně patří bezesporu soutěž recitační. Nejprve proběhla třídní kola a nejlepší recitátoři postoupili do školního kola.

Soutěž proběhla toto úterý a ve čtvrtek 22. 2. proběhlo vyhodnocení a předání cen. V porotě byly už zkušené paní učitelky Zdeňka Selingerová, Lenka Mazačová, Barbora Mikulová a Zuzana Šídlová. Mezi diváky byli rodiče, učitelé, pan ředitel Libor Šmejda a p. zástupkyně Pavlína Misíková, která nás všechny překvapila přednesem básně. V kategorii 2. – 3. tříd zvítězil Barnabáš Vacek z 3. A, na 2. místě Viktorie Dvořáková z 3. A a na 3. místě Nela Rajchrtová z 2. B. V kategorii 4. – 5. tříd se na 1. místě umístil Vojtěch Hübsch ze 4. A, na 2. místě Vojtěch Dalík a na 3. místě Arvin Sládek – oba ze 4. D. První dvě místa jsou postupová a budou nás žáci reprezentovat v březnu v okresním kole. Držíme pěsti!