Bakaláři Suplování Office 365 Jídelníček Objednávka obědů Rozvrh PC učebny Nástěnka Informatika s Emilem Facebook ZŠ Špičák
Setkání s rodiči šesťáků

Setkání s rodiči šesťáků

  • Pavlína  Misíková

Mgr. Pavlína Misíková

22. 9. 2022

Ve středu 21. září 2022 odpoledne se v přednáškové místnosti školy konalo setkání rodičů žáků 6. tříd s pedagogy z druhého stupně školy. Konalo se již podruhé a bylo věnováno vzájemnému neformálnímu seznámení. 


Setkání trvalo hodinu a půl, vedení školy i jednotliví pedagogové zodpovídali dotazy rodičů, vysvětlovali nové formy práce se staršími žáky. Rodiče byli také informování o akcích na 2. stupni, které již proběhly, i těch které se budou konat v nejbližších dnech.

Pohoštění a nápoje, které připravili učitelé, roznášeli šesťáci. Děkujeme všem, kteří se podíleli na přípravě a realizaci akce, rodičům za návštěvu školy.