Slavík ZŠ Špičák

• Petr  Novák

Bc. Petr Novák

9. 2. 2024

V pondělí 5. 2. se uskutečnilo školní finále soutěže Slavík ZŠ Špičák. Do finále se dostalo 12 vítězů třídních a ročníkových kol.

Adélka Hanžlová 1. B, Anička Kosinová 1.D, Patrik Ivančík 1. B,  Alžběta Kuzmová 3. B, Tiep Phuc Nguyen 2. A, Sofie Brádková  2. A, Nandin-Erdene Davaajav 5. C, Barbora Barcalová 4. D, Kamila Menšíková 9. C, Lucie Říhová 9. D, Petra Došková 6. D.

Za první stupeň získala titul Slavice školy Alžběta Kuzmová z 3. B za druhý stupeň Kamila Menšíková z 9. C, která zároveň bude reprezentovat naši školu v okresním kole.

Poděkování patří všem zpěvákům a také učitelům školy, kteří se podíleli na organizaci všech kol.