Knihovna Bakaláři Suplování Office 365 Jídelníček Objednávka obědů Rozvrh PC učebny Nástěnka Robot Emil 3 Robot Emil 4 Facebook ZŠ Špičák
Špičákovské sportovní dny – 1. stupeň

• Iva  Brožová

Mgr. Iva Brožová

26. 6. 2023

Ve dnech 22. – 23. 6. proběhly na našem hřišti Špičákovské sportovní dny. První den soutěžily děti z Pastelek, 1. a 2. ročníků. Druhý den soutěžili žáci 3., 4. a 5. tříd.

Po oba dny se soutěžilo v běhu na 50 m, hodu kriketovým míčkem a skoku do dálky. V těchto disciplínách soutěžily všechny děti. Na závěr každého dne se běžely štafety, kterých se zúčastnily jen vybrané děti. Velkým zpestřením po oba dny byla štafeta učitelů, která se utkala s žáky 8.B třídy. Samozřejmě vyhrála štafeta osmáků, ale paním učitelkám děkujeme za odvahu.

Za své výkony byly děti odměněny keramickou medailí, diplomem a drobnou sladkostí. Na všechny děti pak čekala sladká odměna.

Po oba dny při sportování pomáhali žáci 8. B pod vedením paní učitelky Bílé. Moc jim děkuji. Bez jejich pomoci bychom sportovní hry jen těžko zvládli.