Knihovna Bakaláři Suplování Office 365 Jídelníček Objednávka obědů Rozvrh PC učebny Nástěnka Robot Emil 3 Robot Emil 4 Facebook ZŠ Špičák
Sportovní ročníkový turnaj

• Aneta Floumová

Bc. Aneta Floumová

24. 3. 2024

Čtvrtek 21. 3. byl pro 4. ročník velkým dnem, jelikož hned v ranních hodinách pokračoval oblíbený sportovní turnaj, tentokrát ve dvou disciplínách – skok z místa a člunkový běh.

Po zahájení turnaje a pečlivé rozcvičce žáci podávali ohromné výkony. Jelikož byli účastníci, co se výsledků týče, nedočkaví a další den bylo ředitelské volno, vyhlášení si kolegyně připravily již ke konci samého dne. Zlatou medaili ve skoku z místa si vybojovala 4. A, stříbrnou 4. D, bronzovou 4. B a bramborovou získala 4. C. Nejlepšími skokany byl Mathias Šírek (4. A), Max Jenčovský (4. C) a Margad Khilchinbaatar (4. B). V disciplíně člunkového běhu 1. příčku obsadila 4. B, 2. příčku 4. D a hned v závěsu stála 4. C a 4. A. Nejlepšími běžci se stal Enkh-Amgalan Turtuvshin (4. B), Max Jenčovský (4. C) a Mathias Šírek (4. A). Všem účastníkům děkujeme za sportovní nasazení a těšíme se na další kolo turnaje, které se odehraje ke konci dubna.