VYBÍJENÁ ODSTARTOVALA TRADIČNÍ TURNAJE NA ŠPIČÁKU

• Jan Havlásek

Mgr. Jan Havlásek

21. 1. 2019
Dne 21. 1. 2019 odstartoval rok 2019 pravidelnými turnaji na naší ZŠ, konkrétně VYBÍJENOU!
Žáci celého 2. stupně vytvořili smíšená družstva napříč ročníky a ještě s lehkou modifikací pravidel byl zachován duch fair-play, aby nebyl někdo nijak znevýhodněn.

Sešla se 4 družstva, která se chtěla porvat o první sportovní triumf v tomto roce!
Pořadí družstev:
1. Smajlíci Pham, Košková, Svatoňová, Sedláková, Pitko, Barvíř, Hrobský, Veselý Daniel
2. Voříšci Flíček, Kieswetterová, Jantač, Horváth, Krákorová, Linda, Stehlíková, Vodrážková, Výrostková
3. Mrazíci Veselý Jakub, Maazová, Benešová, Kolářová, Čmugrová, Polák, Burková, Brož
4. Pakoni Fořtíková, Hlobeňová, Lacina, Brotánek, Muchová, Sakman, Piskáčková, Černá, Tergel
Děkujeme všem zúčastněným za skvělé výkony a těšíme se na další sportovní klání! Sportu zdar a vybitým žákům zvlášť. Akce se konala za finanční účasti Libereckého kraje. Děkujeme.