ZOO koutek Bezděz – Dvůr

Hana Kořínková

19. 5. 2023

Konec školního roku se nám blíží a s ním nastal čas školních výletů. Na svůj větší výlet se ve čtvrtek 18. května vydaly děti z červené a modré Pastelky. Cílem se stal ZOO koutek v obci Bezděz – Dvůr.

Po malé svačince, jsme měli možnost vidět lemury, surikaty, klokany, pštrosa, papoušky, ale i nám známější zvířata krocana, páva nebo morčátka. Součástí prohlídky byla i jízda na koni a děti ji hravě zvládly. Jelikož nám zbyl čas, vydali jsme se pěšky přímo pod hrad Bezděz na úžasné dětské hřiště. Čas zde strávený jsme si parádně užili. Počasí nám celou dobu přálo a my jsme se plni nových zážitků vrátili odpoledne domů.