Bakaláři Suplování Office 365 Jídelníček Objednávka obědů Rozvrh PC učebny
Advent ve školní družině

Advent ve školní družině

  • Pavlína Víchová

Pavlína Víchová

18. 12. 2020

Na začátku prosince se děti se svými vychovatelkami pustily do předvánočního tvoření. Odpoledne probíhaly sváteční dílničky, kde děti vyráběly ozdoby na stromeček, vánoční přáníčka, drobné dárečky pro kamarády i pro rodiče a dekorace na výzdobu.


Dokonce si vyzkoušely i drátkování, které je velmi bavilo a určitě se v něm budou zdokonalovat. V klidné atmosféře, kde zněly vánoční koledy a voněl čaj, vznikaly krásné a velmi povedené výtvory. Tento týden se také děti ve všech odděleních dočkaly Ježíška. Nadělil jim dárky, které je velmi potěšily. Besídky s nadílkou proběhly ve vánočním duchu, děti si vzájemně ochutnaly cukroví a povídali jsme si o svátcích, různých tradicích a rozloučili se v tomto starém roce. Všechny vychovatelky přejí rodičům a dětem naší školy krásné klidné Vánoce a úspěšný celý nový rok.