Knihovna Bakaláři Suplování Office 365 Jídelníček Objednávka obědů Rozvrh PC učebny Nástěnka Robot Emil 3 Robot Emil 4 Facebook ZŠ Špičák
Atletika je zpět!

• Jakub  Hrdina

Jakub Hrdina

16. 5. 2023

Přišlo nám jaro, a to znamená start venkovních soutěží. Jednou z prvních akcí na atletické dráze byl čtyřboj, který se konal na městském stadionu u Ploučnice v České Lípě.  Jak už samotný název napovídá, jednalo se o 4 atletické disciplíny.

Běh na 60 m, skok vysoký/daleký, hod míčkem/vrh koulí, 600/800 m nebo 1000 m. Výběr reprezentantů a reprezentantek musel být tedy velmi pečlivý, neboť každý z nich musel být všestranný.

Disciplína střídala disciplínu a my všichni jsme napjatě čekali, jak celá soutěž dopadne. Na konci dne jsme byli mile překvapeni. Dívky v mladší kategorii si odvezly stříbro a chlapci bronz. Ani v kategorii starších žáků jsme se neztratily, neboť chlapci skončili na krásném pátém místě.

Naši školu skvěle reprezentovali v kategorii 6. -7. ročníků:

Dívky: Amélie Kalvachová, Tereza Chocholoušová, Aneta Kuncová, Eliška Dosedělová, Natálie Bracháčková

Chlapci: Matěj Günter, Dominik Samek, Denis Škirda, Martin Skoch, Daniel Kubelka

Naši školu skvěle reprezentovali v kategorii 8. -9. ročníků:

Chlapci: Daniel Hofmann, Jan Entner, Adrien Valenta, Vojtěch Veselý, Kristián Tauš

Děkujeme za všechny výkony a vzornou reprezentaci naší školy.