Čertí rejdění

Tereza Barvířová

6. 12. 2021

V pátek, 3. 12., se čerti a čertice ze 7. a 8. oddělení školní družiny sešli u ohně na školní zahradě. Museli splnit úkoly, které je přivedly až zakopanému pokladu, zlatým mincím.

Sám velký pekelný kníže Lucius jim na zahrádce zanechal pekelnou listinu se vzkazem pro hříšníky, ale také nadílku pro všechny děti. Všichni museli dát slib slušného chování. Nakonec si pekelníci opekli brambory a jablíčka, a celí umounění od popela se spokojeně rozešli domů. Paní vychovatelky, Tereza Barvířová a Gábina Ilovská s paní učitelkou Monikou Srubkovou všem drží palce, aby své sliby dodrželi a přejí všem krásné vánoční svátky.