Českolipský učitel roku 2022

• Libor  Šmejda MBA

Mgr. et Mgr. Libor Šmejda MBA

14. 6. 2022

Ve čtvrtek 9. června odpoledne se ve vile Hrdlička konalo slavnostní vyhlášení českolipského Učitele roku 2022. Za naši školu byl nominován oblíbený kolega, pěstitel, chovatel, zahradník a sadař, učitel přírodopisu Aleš Flusek.

Nedosáhl sice na příčku nejvyšší, ale naši školu reprezentoval vzorně. Mezi dalšími nominovanými z jiných českolipských škol rozhodně nezapadl. Natočený medailonek a zejména hodnocení jeho žáků ho představilo jako zkušeného pedagoga, jednu ze stálic naší školy. Děkujeme kolegovi Alešovi Fluskovi a přejeme mu hodně zdaru v náročné pedagogické profesi.