Dílničky s rodiči v 2. B

• Zuzana  Šídlová

Mgr. Zuzana Šídlová

1. 12. 2023

Období adventu, Vánoc a vánočních svátků je spojené především s rodinou pohodou, příjemnou atmosférou, vánoční výzdobou a rozhodně dobrým jídlem.

Představám se meze nekladou a každý si něco při tomto období vybaví. Něco, co neodmyslitelně spojuje tyto dny. Naši třídu 2. B na dvě čtvrteční odpoledne spojila aktivita: ,,Tvořivé dílničky s rodiči a dětmi.” Naše děti spolu tráví každý den ve škole a rodiče se setkávají spolu snad jen na rodičovské schůzce, ale i u nás ve třídě se snažíme bořit zažité mýty. Přípravy na vánoční období jsme využili k tomu, aby se děti s rodiči spojili a společně vyráběli svícny, sovičky, adventní věnce, sněhuláky, andílky a ozdobičky. Veškeré naše originální a jedinečné dárečky vyráběné hlavně s dobrou náladou, můžete spatřit 1.12. na jarmarku naší školy. Zakoupením výrobku podpoříte aktivity naší třídy. Předem děkujeme!