Včelky Knihovna Bakaláři Suplování Office 365 Jídelníček Objednávka obědů Rozvrh PC učebny Nástěnka Robot Emil 3 Robot Emil 4 Facebook ZŠ Špičák
Florbal - starší žákyně

Florbal - starší žákyně

  • Pavel Hegr

PhDr. Pavel Hegr

12. 12. 2023

V okresním florbalovém turnaji (12. 12., sportovní hala u Kauflandu) „odborná veřejnost“ povětšinou nevkládala do dívek příliš nadějí na úspěch.


Děvčata však veškeré pochybnosti překonala a skvělými výkony (2 výhry, 1 remíza) postoupila z prvního místa do čtyřčlenného finále. Zde se jim sice už tak nedařilo, ale přesto lze považovat celkové 4. místo za velmi pěkný a nečekaný úspěch.

Dík za nasazení a bojovnost patří těmto žákyním: Kalvachová Amélie, Dudová Lucie, Chocholoušová Tereza, Bracháčková Natálie, Kuncová Aneta, Dosedělová Eliška, Bouchnerová Sára, Klímová Tereza, Košťáková Elena, Radová Eliška, Nesládková Kristýna, Kherlenbaatar Narah Uchral, Hodinková Alžběta, Čubanová Natálie, Zoubková Amálie, Turtuvshin Khongorzul, Klimplová Viktorie.