Informace k provozu školy od 1. 3. 2021

• Libor  Šmejda MBA

Mgr. et Mgr. Libor Šmejda MBA

27. 2. 2021

Na základě usnesení vlády ČR č. 200 ze dne 26. února 2021 o přijetí krizového opatření, kterým se omezuje osobní přítomnost dětí, žáků a studentů na vzdělávání, stanovuji pro školu následující provozní opatření:

Výuka na 1. i 2. stupni školy bude probíhat pouze distanční formou bez osobní přítomnosti žáků ve škole, dle aktualizovaného rozvrhu.

Školní družina je mimo provoz, pokračuje pouze skupina zřízená pro IZS.

Současná pravidla pro poskytování individuálních intervencí a konzultací pro žáky s podpůrnými opatřeními platí. Termíny se stanovují dle dohody individuálně.

Všichni mají povinnost nosit roušky/ochranné prostředky odpovídající nařízení Ministerstva zdravotnictví po celou dobu pobytu ve škole. Třetí osoby (rodiče a další) vstupují do školy pouze v odůvodněných případech.