Konzultace pro žáky 2. stupně

• Pavlína  Misíková

Mgr. Pavlína Misíková

20. 6. 2020

V závěru školního roku, při uvolnění mimořádných opatření, nabídli pedagogové na 2. stupni naší školy pro své žáky konzultace. Pro šesťáky, sedmáky i osmáky připravili nabídku týkající se hlavních předmětů. Mezi nejnavštěvovanější patřila matematika a český jazyk.

V závěsu za nimi se umístila angličtina a němčina, dále pak fyzika, chemie a ruský jazyk. Žáci se na konzultace hlásili přes rozhraní na školním webu. Do školy přicházeli v menších skupinkách a konzultovali se svými učiteli zadané úkoly a studijní témata. I když se konzultace týkaly jen menší části starších žáků, jsme rádi, že se uskutečnily.