Bakaláři Suplování Office 365 Jídelníček Objednávka obědů Rozvrh
Kreslili, modelovali, malovali...

Kreslili, modelovali, malovali...

Radka Vrabcová

23. 6. 2020
Letošní školní rok byl velmi odlišný od ostatních, ale i v tomto roce jsme v ŠD tvořili a vyráběli. Děti z výtvarného kroužku využívaly tradiční i netradiční výtvarné techniky. Největší práci nám daly „Kočky v noční košilce“ a „Módní přehlídka.“

Děti navštěvující keramickou dílnu vyráběly „Podzimní školu“, „Plachetnice“, „Paní zimu“ a také různé kachle. Domů si odnášely velmi zdařilé s andílkem, pro výzdobu školy zase s obličeji dětí. Někteří mladí kreativci se však nenechali nepříznivou situací odradit a tvořili doma. Od maminky Natálky jsem obdržela několik fotografií s domácími výrobky, které se Natce moc povedly!
Závěrečné práce a tradiční mlsání zmrzliny nás bohužel minulo... Přeji všem krásné prázdniny a nezapomeňte mít oči otevřené – vždyť inspirace pro tvořivou práci je všude kolem nás.