Bakaláři Suplování Office 365 Jídelníček Objednávka obědů Rozvrh
Odpolední skupina 1. C

Odpolední skupina 1. C

Radka Vrabcová

23. 6. 2020
Předposlední týden v květnu jsme se sešli ve škole…. Do odpolední skupiny 1.C, chodilo celkem 7 dětí. Moc jsme si to užívali – byli jsme taková rodinka!

Chodili jsme na různá místa v parcích, hráli si v areálu školy, tvořili v keramické dílně, pracovali na společné výtvarné práci… Každý týden jsme se vypravili na delší pěší výlet – na stezce směr Písečná jsme pozorovali krávy a modrásky, cestou kolem Špičáku jsme si všímali stromů a květin… Jednou jsme dokonce na Špičák i vystoupali a prohlédli si rozhlednu Štěpánka. Také jsme chodili na zmrzlinu!
Po ostatních spolužácích se nám přece jen stýskalo a tak jsme si o nich povídali a vzpomínali. Budeme se těšit na shledání v září! Ale teď si však všichni pojďme užít prima prázdniny!