Mimořádné opatření - velké poděkování

• Libor  Šmejda MBA

Mgr. et Mgr. Libor Šmejda MBA

23. 3. 2020

Pro všechny pracovníky naší školy, kteří se starají v nouzovém stavu o děti rodičů z integrovaného záchranného systému, ušily dobrovolnice ochranné roušky.

Děkujeme především našim učitelkám Zuzaně Šídlové, Květě Hradecké, paní uklízečce Pavlíně Mihálkové, paní ekonomce Ludmile Antošové, maminkám paní Tučkové a Penzové, stejně tak Markétě Červinkové. Ta koordinuje asi 150 dobrovolnic a dobrovolníků, kteří šijí roušky pro všechny potřebné. Ke zdárnému chodu školy v mimořádném režimu přispívá i mnoho dalších lidí, kterým taktéž patří náš velký dík.

Za dodávku desinfekce děkujeme Janu Stárkovi, našemu chemikáři Janu Sládkovi, Libereckému kraji a městu Česká Lípa.

Připojujeme krátkou aktuální básničku našeho bývalého kolegy Jiřího M. Šimka

Kamarádi, přátelé!

Proti viru vesele! ........................ Protože  "Ať je třeba i smutno, hlavně, když je veselo!"

Přežijeme tuto zkoušku,

budem-li užívat roušku.

Na svůj ksicht si hadr dáme

a ten virus překonáme!