Staráme se o děti za nouzového stavu

• Libor  Šmejda MBA

Mgr. et Mgr. Libor Šmejda MBA

21. 3. 2020

Naše základní škola se za nouzového stavu stará o děti a mládež rodičů pracujících v integrovaném záchranném systému (IZS).

Tuto službu poskytujeme od středy 18. 3. 2020 v pracovní dny v čase od 6 do 18 hodin. V případě potřeby počítáme s jejím rozšířením na 24 hodin denně. Péče, včetně stravování je bezúplatná. Jak s první skupinkou dětí pracujeme, můžete vidět na obrázcích.

Velmi děkujeme všem dobrovolníkům, i z řad našich rodičů, kteří nás vybavili rouškami pro děti i pedagogy, starající se o ně.

Koordinací této služby je pověřena vedoucí vychovatelka školní družiny Pavlína Víchová. Kontakty: pvichova@zs-spicak.cz  724 368 811.