Na červenou stát!

Radka Vrabcová

1. 10. 2020

Jak chodci, tak řidiči, všichni víme, co to znamená…. A aby na základní pravidla při přecházení nezapomínaly ani děti ze školní družiny,

pozvali jsme si na úterý 29. 9. divadlo Šimona Pečenky. Divadelním představením „Na červenou stát!“ nám zábavnou formou připomněli dopravní předpisy. Představení se zúčastnila dvě oddělení družiny. Děti byly aktivně zapojeny do příběhu a v jednom momentě byla na pódiu i paní vychovatelka…. Měli jsme radost, že naše druháky vyplývající otázky nezaskočili, a tak pevně věříme, že své znalosti plně využívají cestou do školy i ze školy.