Včelky Knihovna Bakaláři Suplování Office 365 Jídelníček Objednávka obědů Rozvrh PC učebny Nástěnka Robot Emil 3 Robot Emil 4 Facebook ZŠ Špičák
Návštěva z Geoparku Ralsko

Návštěva z Geoparku Ralsko

  • Květoslava  Hradecká

Květoslava Hradecká

23. 5. 2023

Velký pozemek u naší školy skrývá mnoho zákoutí. Jedno z nich obsadily dnes děti z červené Pastelky, čekal na ně projektový den Migrace zvířat. 


Lektorky z Geoparku Ralsko měly pro děti připravenou řadu aktivit, která souvisí s migrací jim známým druhů živočichů. Děti se postupně proměnily v čápy, vlaštovky, žabky. Také si ale i zahrály na zodpovědné řidiče, kteří nebrání přesunu žab a jejich záchranářů k vodním plochám. Během učení v přírodě děti zapojily nejen hlavu, ale i zručnost a obratnost a vyzkoušely si i spolupráci ve dvojicích.