Noc ve školním klubu

Gabriela Ilovská

6. 6. 2023

Poslední pátek v květnu strávily děti z 9. oddělení s paní vychovatelkou Gábinou Ilovskou noc ve škole.

Po příchodu si všichni připravili vše na večerní spaní a poté se vydali do herny Kokino. Tam se děti dostatečně unavily, a tak po návratu do školy povečeřely s velkou chutí výborné palačinky. Následovala pyžamová diskotéka s balónky a soutěžemi, a také běh trávou na školní zahradě. Na dobrou noc jsme přečetli pohádku Blboun v říši pohádek. Dětem už se klížila očka a tak spokojeně usínaly ve svých spacích pytlích. Ráno jsme posnídali napečené dobroty od maminek, za které děkujeme, uklidili a s úsměvem na tváři se rozešli domů.