Ohlédnutí za podzimem

Radka Vrabcová

1. 12. 2022

Podzim ve školní družině byl opravdu velmi pestrý. Každé oddělení se aktivitám věnovalo po svém a paleta výrobků i aktivit hýřila podzimními barvami.

O některých výletech i činnostech jste se již dočetli v předchozích článcích. A jak vypadala ta běžná odpoledne v družině? Děti z 5. oddělení chodily na procházky, užívaly si přírodnin v parcích a z některých pak vyráběly i v oddělení. Také plody školní zahrady nezůstaly bez povšimnutí. Jablíčka jsme nejprve načesaly, náležitě očistily a jablečný dort, ten byl skutečně výtečný! Podzimní období se nám vydařilo, rychle však uteklo….. A nyní už se věnujeme předvánočním přípravám!