Okresní kolo v přespolním běhu

Josef Adámek

25. 9. 2023

Ve středu 20. 9. 2023 jsme s výběrem těch nejlepších běžců z druhého stupně vyrazili na Rasovu hůrku.

Tam se konalo okresní kolo v přespolním běhu. V celkově nezvykle hojné účasti (v některých kategoriích až 16 škol) se nejlépe umístila děvčata mladších dívek (6. - 7. ročníky), která si doběhla pro úžasné 3. místo (ve složení Kafková Amálie, Barvínková Viktorie Anna, Čechová Zuzana, Volfová Natálie, Muchová Tereza). Dalšího velmi nadstandartního umístění dosáhlo družstvo mladších chlapců, kteří doběhli pro "bramborovou" medaili (Patera Jan, Blažek Jakub, Blažek Matěj, Kunák Michal, Dědek Tadeáš).

Oba týmy složené ze starších žáků a žákyň naší školy (8. - 9. ročníky) srdnatě bojovaly a děvčata skončila na 7. místě (Mihálková Viktorie, Komberecová Vilma Vendula, Ondráčková Lenka, Dosedělová Eliška, Chocholoušová Tereza) a chlapci na děleném 10. - 11. místě (Günter Matěj, Samek Dominik, Kubelka Daniel, Pola Miroslav, Matz Matěj).

Děkujeme všem našim žákům za příkladnou reprezentaci školy a za skvělé výsledky.
Sportu zdar a přespolnímu běhu zvlášť.