Bakaláři Suplování Office 365 Jídelníček Objednávka obědů Rozvrh PC učebny
Péče o děti rodičů pracujících v IZS – návštěva paní starostky

Péče o děti rodičů pracujících v IZS – návštěva paní starostky

  • Libor  Šmejda MBA

Mgr. et Mgr. Libor Šmejda MBA

6. 11. 2020
V pátek 6. listopadu 2020 dopoledne zavítala na naši školu starostka České Lípy paní Jitka Volfová. Přijela se podívat, jak pracovníci naší školy pečují o děti rodičů pracujících v Integrovaném záchranném systému. 

Průvodkyní jí byla vedoucí vychovatelka paní Pavlína Víchová, které péči o děti na naší škole koordinuje. Na místě jí vysvětlila systém péče o děti, představila zájmovou činnost i probíhající on-line výuku. Paní starostka ocenila práci celého týmu – vychovatelek, asistentek pedagoga i učitelů školy, kteří se na péči o děti a na distanční výuce podílejí. Dětem i jim předala dárky od města. Těší nás také poděkování, které paní starostka věnovala všem, kteří se v době mimořádného opatření věnují péči o děti i žáky. Také nás těší  poděkování pana Urbana, ekonomického ředitele českolipské nemocnice.