Pečený čaj a perníčky, aneb 4. C v akci

• Aneta Floumová

Bc. Aneta Floumová

15. 11. 2023

V pondělí se 4. C na dvě vyučovací hodiny převlékla do pracovního úboru. Ze všech dětí se tak stali nadějní kuchaři a pekaři.

Úkol zněl jasně – upéct ty nejlahodnější vánoční perníčky a připravit chutný pečený čaj, který zahřeje při každé nepohodě a nepříznivém počasí. Ve školní kuchyňce se tak intenzivně válelo, krájelo, vykrajovalo, peklo a všechno možné. Výsledkem jsme byli velmi spokojeni a hlavně jsme vše zvládli bez jediného úrazu. Sice ke konci sem tam jeden ten perníček zmizel dětem do pusy, ale většinu můžete ochutnat i vy na školním vánočním jarmarku.