Podzimní tvoření

Pavlína Víchová

13. 11. 2021

Krásně barevný podzim vybídl děti a jejich paní vychovatelky k tvoření dekorací, výtvarných prací a keramiky, dlabání dýní, ale i prostorových výrobků. Pro radost a na výzdobu školy a oddělení.

Také se pustily do aktivit v přírodě, které k tomuto období patří, pouštění draků, výroba domečků pro zvířátka, ale i vycházky do parků, kde pozorovaly, co všechno příroda umí. Nejdříve si děti nasbíraly vše, co k tvoření potřebovaly- kaštany a žaludy, listy, větvičky, šípky a pustily se s chutí do práce. Všechny výrobky si můžete prohlédnout v galerii nebo osobně. Zdobí 3. pavilon školní družiny.