Bakaláři Suplování Office 365 Jídelníček Objednávka obědů Rozvrh PC učebny
Pojďte s námi za zvířátky

Pojďte s námi za zvířátky

  • Květoslava  Hradecká

Květoslava Hradecká

26. 4. 2021

Pojďte s námi za zvířátky je název jednoho výukového bloku žáků přípravného ročníku. Jeho náplní je nejenom povídání o hospodářských zvířatech, jejich užitkovosti, ale i o zvířatech, která můžeme mít doma. 


Někdo má mazlíčka chlupatého, přítulného, ale někdo má i něco méně tradičního.  S těmito živočichy seznámil naše malé školáky pan učitel Aleš Flusek, který si vyzkoušel po dlouhé době, jaké je to učit na živo. Ve školní učebně přírodopisu chová rozličnou havěť, o které dětem poutavě vyprávěl, a děti si ji mohly na vlastní oči prohlédnout. Postupně se v učebně vystřídaly všechny tři třídy a pro děti bylo překvapením, co ta jejich velká škola dokáže všechno ukrývat.